03-Sep-2014 00:36
 

 

 
 
     
 
   
Tarikh : 
Sukan : 
 
  Pemeriksaan Pungutan Pingat
  
  Angkat Berat
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  08-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 52kg Lelaki   MOHD EMRAN BIN EMRO Emas 5
  08-Sep-2002 14:00 KELANTAN D.N.   Tidak Melebihi 52kg Lelaki   FAUZI MOHD HUSIN Perak 3
  08-Sep-2002 14:00 SABAH   Tidak Melebihi 52kg Lelaki   FERZONNE LABAONNA Gangsa 2
  08-Sep-2002 14:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 52kg Lelaki   ROLAND JALONG NGANG Keempat 1
  08-Sep-2002 14:00 KELANTAN D.N.   Tidak Melebihi 52kg (Clean & Jerk) Lelaki   FAUZI MOHD HUSIN Emas 5
  08-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 52kg (Clean & Jerk) Lelaki   MOHD EMRAN BIN EMRO Perak 3
  08-Sep-2002 14:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 52kg (Clean & Jerk) Lelaki   ROLAND JALONG NGANG Gangsa 2
  08-Sep-2002 14:00 SABAH   Tidak Melebihi 52kg (Clean & Jerk) Lelaki   FERZONNE LABAONNA Keempat 1
  08-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 52kg (Snatch) Lelaki   MOHD EMRAN BIN EMRO Emas 5
  08-Sep-2002 14:00 SABAH   Tidak Melebihi 52kg (Snatch) Lelaki   FERZONNE LABAONNA Perak 3
  08-Sep-2002 14:00 KELANTAN D.N.   Tidak Melebihi 52kg (Snatch) Lelaki   FAUZI MOHD HUSIN Gangsa 2
  08-Sep-2002 14:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 52kg (Snatch) Lelaki   DAVIS GALEH Keempat 1
  09-Sep-2002 08:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 56kg Lelaki   MOHD FAIZAL BIN BAHAROM Emas 5
  09-Sep-2002 08:00 MELAKA   Tidak Melebihi 56kg Lelaki   MUHAMAD ZAIDI BIN ABDUL KADIR Perak 3
  09-Sep-2002 08:00 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 56kg Lelaki   MOHD OSMAN B. ISMAIL Gangsa 2
  09-Sep-2002 08:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 56kg Lelaki   RICKY GEORGE Keempat 1
  09-Sep-2002 08:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 56kg (Clean & Jerk) Lelaki   MOHD FAIZAL BIN BAHAROM Emas 5
  09-Sep-2002 08:00 MELAKA   Tidak Melebihi 56kg (Clean & Jerk) Lelaki   MUHAMAD ZAIDI BIN ABDUL KADIR Perak 3
  09-Sep-2002 08:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 56kg (Clean & Jerk) Lelaki   RICKY GEORGE Gangsa 2
  09-Sep-2002 08:00 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 56kg (Clean & Jerk) Lelaki   MOHD OSMAN B. ISMAIL Keempat 1
  09-Sep-2002 08:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 56kg (Snatch) Lelaki   MOHD FAIZAL BIN BAHAROM Emas 5
  09-Sep-2002 08:00 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 56kg (Snatch) Lelaki   MOHD OSMAN B. ISMAIL Perak 3
  09-Sep-2002 08:00 MELAKA   Tidak Melebihi 56kg (Snatch) Lelaki   MUHAMAD ZAIDI BIN ABDUL KADIR Gangsa 2
  09-Sep-2002 08:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 56kg (Snatch) Lelaki   MOHD FAERUL BIN TALIB Keempat 1
  09-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 62kg Lelaki   AMIRUL HAMIZAN BIN IBRAHIM Emas 5
  09-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 62kg Lelaki   NAHARUDIN BIN MAHYUDIN Perak 3
  09-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 62kg Lelaki   MOHD ZAIRI BIN MOHD TAMYIZ Gangsa 2
  09-Sep-2002 14:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 62kg Lelaki   JEFFERY TAMBA Keempat 1
  09-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 62kg (Clean & Jerk) Lelaki   AMIRUL HAMIZAN BIN IBRAHIM Emas 5
  09-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 62kg (Clean & Jerk) Lelaki   NAHARUDIN BIN MAHYUDIN Perak 3
  09-Sep-2002 14:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 62kg (Clean & Jerk) Lelaki   JEFFERY TAMBA Gangsa 2
  09-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 62kg (Clean & Jerk) Lelaki   MOHD ZAIRI BIN MOHD TAMYIZ Keempat 1
  09-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 62kg (Snatch) Lelaki   AMIRUL HAMIZAN BIN IBRAHIM Emas 5
  09-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 62kg (Snatch) Lelaki   NAHARUDIN BIN MAHYUDIN Perak 3
  09-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 62kg (Snatch) Lelaki   MOHD ZAIRI BIN MOHD TAMYIZ Gangsa 2
  09-Sep-2002 14:00 SABAH   Tidak Melebihi 62kg (Snatch) Lelaki   ASING BIN LATIF Keempat 1
  10-Sep-2002 10:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 69kg Lelaki   MOHD AZIZUL HAKIM BIN ABDUL KADIR Emas 5
  10-Sep-2002 10:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 69kg Lelaki   TUGANG AK TAMBA Perak 3
  10-Sep-2002 10:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 69kg Lelaki   AHMAD ASRI BIN SURADI Gangsa 2
  10-Sep-2002 10:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 69kg Lelaki   MOHD EZWAN BIN JAAPAR Keempat 1
  10-Sep-2002 10:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 69kg (Clean & Jerk) Lelaki   MOHD AZIZUL HAKIM BIN ABDUL KADIR Emas 5
  10-Sep-2002 10:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 69kg (Clean & Jerk) Lelaki   TUGANG AK TAMBA Perak 3
  10-Sep-2002 10:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 69kg (Clean & Jerk) Lelaki   AHMAD ASRI BIN SURADI Gangsa 2
  10-Sep-2002 10:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 69kg (Clean & Jerk) Lelaki   MOHD EZWAN BIN JAAPAR Keempat 1
  10-Sep-2002 10:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 69kg (Snatch) Lelaki   MOHD AZIZUL HAKIM BIN ABDUL KADIR Emas 5
  10-Sep-2002 10:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 69kg (Snatch) Lelaki   TUGANG AK TAMBA Perak 3
  10-Sep-2002 10:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 69kg (Snatch) Lelaki   AHMAD ASRI BIN SURADI Gangsa 2
  10-Sep-2002 10:00 MELAKA   Tidak Melebihi 69kg (Snatch) Lelaki   MUHAMMAD YUDZAIMIE BIN MOHD YUNUS Keempat 1
  10-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 77kg Lelaki   AHMAD FAZLAN BIN GHAZALLI Emas 5
  10-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 77kg Lelaki   ZULKIFLI BIN CHE ROSE Perak 3
  10-Sep-2002 14:00 SABAH   Tidak Melebihi 77kg Lelaki   MELTON BIN HENRY Gangsa 2
  10-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 77kg Lelaki   KHAIRUL NIZAN A/K A. DAUD Keempat 1
  10-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 77kg (Clean & Jerk) Lelaki   AHMAD FAZLAN BIN GHAZALLI Emas 5
  10-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 77kg (Clean & Jerk) Lelaki   ZULKIFLI BIN CHE ROSE Perak 3
  10-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 77kg (Clean & Jerk) Lelaki   KHAIRUL NIZAN A/K A. DAUD Gangsa 2
  10-Sep-2002 14:00 SABAH   Tidak Melebihi 77kg (Clean & Jerk) Lelaki   MELTON BIN HENRY Keempat 1
  10-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 77kg (Snatch) Lelaki   AHMAD FAZLAN BIN GHAZALLI Emas 5
  10-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 77kg (Snatch) Lelaki   ZULKIFLI BIN CHE ROSE Perak 3
  10-Sep-2002 14:00 SABAH   Tidak Melebihi 77kg (Snatch) Lelaki   MELTON BIN HENRY Gangsa 2
  10-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 77kg (Snatch) Lelaki   KHAIRUL NIZAN A/K A. DAUD Keempat 1
  11-Sep-2002 10:00 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 85kg Lelaki   HAMRI B. HUSSIN Emas 5
  11-Sep-2002 10:00 SABAH   Tidak Melebihi 85kg Lelaki   COSMAS BIN F. BERNARD Perak 3
  11-Sep-2002 10:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 85kg Lelaki   SHAROIZUAN BIN HARON Gangsa 2
  11-Sep-2002 10:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 85kg Lelaki   HAIZUL BIN ABDUL HAMID Keempat 1
  11-Sep-2002 10:00 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 85kg (Clean & Jerk) Lelaki   HAMRI B. HUSSIN Emas 5
  11-Sep-2002 10:00 SABAH   Tidak Melebihi 85kg (Clean & Jerk) Lelaki   COSMAS BIN F. BERNARD Perak 3
  11-Sep-2002 10:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 85kg (Clean & Jerk) Lelaki   HAIZUL BIN ABDUL HAMID Gangsa 2
  11-Sep-2002 10:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 85kg (Clean & Jerk) Lelaki   SHAROIZUAN BIN HARON Keempat 1
  11-Sep-2002 10:00 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 85kg (Snatch) Lelaki   HAMRI B. HUSSIN Emas 5
  11-Sep-2002 10:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 85kg (Snatch) Lelaki   SHAROIZUAN BIN HARON Perak 3
  11-Sep-2002 10:00 SABAH   Tidak Melebihi 85kg (Snatch) Lelaki   COSMAS BIN F. BERNARD Gangsa 2
  11-Sep-2002 10:00 PERAK D.R.   Tidak Melebihi 85kg (Snatch) Lelaki   KHAIRUL ALIF BIN AHMAD KAMAL Keempat 1
  11-Sep-2002 14:00 SABAH   Tidak Melebihi 94kg Lelaki   YONG CHEE KEN Emas 5
  11-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 94kg Lelaki   ZAIREZAL BIN ZAWAWI Perak 3
  11-Sep-2002 14:00 MELAKA   Tidak Melebihi 94kg Lelaki   MOHD HAFIZUDDIN BIN ABD. RAHMAN Gangsa 2
  11-Sep-2002 14:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 94kg Lelaki   LAI TZE HUA Keempat 1
  11-Sep-2002 14:00 SABAH   Tidak Melebihi 94kg (Clean & Jerk) Lelaki   YONG CHEE KEN Emas 5
  11-Sep-2002 14:00 MELAKA   Tidak Melebihi 94kg (Clean & Jerk) Lelaki   MOHD HAFIZUDDIN BIN ABD. RAHMAN Perak 3
  11-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 94kg (Clean & Jerk) Lelaki   ZAIREZAL BIN ZAWAWI Gangsa 2
  11-Sep-2002 14:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 94kg (Clean & Jerk) Lelaki   LAI TZE HUA Keempat 1
  11-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 94kg (Snatch) Lelaki   MOHD SUHAIZAD BIN SUBARI Emas 5
  11-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 94kg (Snatch) Lelaki   ZAIREZAL BIN ZAWAWI Perak 3
  11-Sep-2002 14:00 MELAKA   Tidak Melebihi 94kg (Snatch) Lelaki   MOHD HAFIZUDDIN BIN ABD. RAHMAN Gangsa 2
  11-Sep-2002 14:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 94kg (Snatch) Lelaki   LAI TZE HUA Keempat 1
  12-Sep-2002 10:00 MELAKA   Tidak Melebihi 105kg Lelaki   MOHD SALIHEEN BIN BAKAR Emas 5
  12-Sep-2002 10:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 105kg Lelaki   ZAIHASRA BIN ZAWAWI Perak 3
  12-Sep-2002 10:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 105kg Lelaki   SPENCER PETER Gangsa 2
  12-Sep-2002 10:00 SABAH   Tidak Melebihi 105kg Lelaki   NELSON VINCENT BAYA Keempat 1
  12-Sep-2002 10:00 MELAKA   Tidak Melebihi 105kg (Clean & Jerk) Lelaki   MOHD SALIHEEN BIN BAKAR Emas 5
  12-Sep-2002 10:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 105kg (Clean & Jerk) Lelaki   SPENCER PETER Perak 3
  12-Sep-2002 10:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 105kg (Clean & Jerk) Lelaki   ZAIHASRA BIN ZAWAWI Gangsa 2
  12-Sep-2002 10:00 SABAH   Tidak Melebihi 105kg (Clean & Jerk) Lelaki   NELSON VINCENT BAYA Keempat 1
  12-Sep-2002 10:00 MELAKA   Tidak Melebihi 105kg (Snatch) Lelaki   MOHD SALIHEEN BIN BAKAR Emas 5
  12-Sep-2002 10:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 105kg (Snatch) Lelaki   ZAIHASRA BIN ZAWAWI Perak 3
  12-Sep-2002 10:00 SABAH   Tidak Melebihi 105kg (Snatch) Lelaki   NELSON VINCENT BAYA Gangsa 2
  12-Sep-2002 10:00 PAHANG D.M.   Tidak Melebihi 105kg (Snatch) Lelaki   ABDUL NAJIB BIN ABDULLAH Keempat 1
  12-Sep-2002 14:00 SARAWAK   Melebihi 105kg Lelaki   CHAN MON SENG Emas 5
  12-Sep-2002 14:00 PULAU PINANG   Melebihi 105kg Lelaki   LOH KEAN TEE Perak 3
  12-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Melebihi 105kg Lelaki   SYAHRUL NIZAM BIN ABDUL AZIZ Gangsa 2
  12-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   Melebihi 105kg Lelaki   SANUSI BIN ZENON Keempat 1
  12-Sep-2002 14:00 SARAWAK   Melebihi 105kg (Clean & Jerk) Lelaki   CHAN MON SENG Emas 5
  12-Sep-2002 14:00 PULAU PINANG   Melebihi 105kg (Clean & Jerk) Lelaki   LOH KEAN TEE Perak 3
  12-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Melebihi 105kg (Clean & Jerk) Lelaki   SYAHRUL NIZAM BIN ABDUL AZIZ Gangsa 2
  12-Sep-2002 14:00 MELAKA   Melebihi 105kg (Clean & Jerk) Lelaki   MOHD NOORHISHAMMUDIN BIN SAID Keempat 1
  12-Sep-2002 14:00 SARAWAK   Melebihi 105kg (Snatch) Lelaki   CHAN MON SENG Emas 5
  12-Sep-2002 14:00 PULAU PINANG   Melebihi 105kg (Snatch) Lelaki   LOH KEAN TEE Perak 3
  12-Sep-2002 14:00 PAHANG D.M.   Melebihi 105kg (Snatch) Lelaki   SYAHRUL NIZAM BIN ABDUL AZIZ Gangsa 2
  12-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   Melebihi 105kg (Snatch) Lelaki   SANUSI BIN ZENON Keempat 1
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
297 27 27 27 27
  
  Badminton
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  09-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   Berpasukan Wanita Wanita   Gangsa 3
  09-Sep-2002 09:00 PULAU PINANG   Berpasukan Wanita Wanita   Keempat 2
  09-Sep-2002 18:30 PERAK D.R.   Berpasukan Lelaki Lelaki   Gangsa 3
  09-Sep-2002 18:30 SABAH   Berpasukan Lelaki Lelaki   Keempat 2
  10-Sep-2002 18:30 SELANGOR D.E.   Berpasukan Lelaki Lelaki   Emas 8
  10-Sep-2002 18:30 PULAU PINANG   Berpasukan Lelaki Lelaki   Perak 5
  10-Sep-2002 18:30 SELANGOR D.E.   Berpasukan Wanita Wanita   Emas 8
  10-Sep-2002 18:30 W.P. KUALA LUMPUR   Berpasukan Wanita Wanita   Perak 5
  14-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   Bergu Campuran Campuran   Emas 5
  14-Sep-2002 09:00 W.P. KUALA LUMPUR   Bergu Campuran Campuran   Perak 3
  14-Sep-2002 09:00 W.P. KUALA LUMPUR   Bergu Campuran Campuran   Gangsa 2
  14-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   Bergu Campuran Campuran   Keempat 1
  14-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   Bergu Lelaki Lelaki   Emas 5
  14-Sep-2002 09:00 KEDAH D.A.   Bergu Lelaki Lelaki   Perak 3
  14-Sep-2002 09:00 W.P. KUALA LUMPUR   Bergu Lelaki Lelaki   Gangsa 2
  14-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   Bergu Lelaki Lelaki   Keempat 1
  14-Sep-2002 09:00 PULAU PINANG   Bergu Wanita Wanita   Emas 5
  14-Sep-2002 09:00 W.P. KUALA LUMPUR   Bergu Wanita Wanita   Perak 3
  14-Sep-2002 09:00 KEDAH D.A.   Bergu Wanita Wanita   Gangsa 2
  14-Sep-2002 09:00 PULAU PINANG   Bergu Wanita Wanita   Keempat 1
  14-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   Perseorangan Lelaki Lelaki   MUHAMMAD HAFIZ BIN HASHIM Emas 5
  14-Sep-2002 09:00 PULAU PINANG   Perseorangan Lelaki Lelaki   LEE CHONG WEI Perak 3
  14-Sep-2002 09:00 KEDAH D.A.   Perseorangan Lelaki Lelaki   KUAN BENG HONG Gangsa 2
  14-Sep-2002 09:00 KEDAH D.A.   Perseorangan Lelaki Lelaki   ONG HUCK LEE Keempat 1
  14-Sep-2002 09:00 W.P. KUALA LUMPUR   Perseorangan Wanita Wanita   NG MEE FEN Emas 5
  14-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   Perseorangan Wanita Wanita   WONG MEW CHOO Perak 3
  14-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   Perseorangan Wanita Wanita   WONG MIEW KHENG Gangsa 2
  14-Sep-2002 09:00 W.P. KUALA LUMPUR   Perseorangan Wanita Wanita   SUTHEASWARI A/P MUDUKASAN Keempat 1
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
91 7 7 7 7
  
  Bola Jaring
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  13-Sep-2002 09:01 PERAK D.R.   Berpasukan (Wanita) Wanita   Gangsa 3
  13-Sep-2002 09:01 PULAU PINANG   Berpasukan (Wanita) Wanita   Keempat 2
  13-Sep-2002 10:46 JOHOR D.T.   Berpasukan (Wanita) Wanita   Emas 8
  13-Sep-2002 10:46 N. SEMBILAN D.K.   Berpasukan (Wanita) Wanita   Perak 5
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
18 1 1 1 1
  
  Bola Keranjang
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  12-Sep-2002 14:00 SARAWAK   Berpasukan (Wanita) Wanita   Gangsa 3
  12-Sep-2002 14:00 PERAK D.R.   Berpasukan (Wanita) Wanita   Keempat 2
  12-Sep-2002 15:30 JOHOR D.T.   Berpasukan (Lelaki) Lelaki   Gangsa 3
  12-Sep-2002 15:30 PERAK D.R.   Berpasukan (Lelaki) Lelaki   Keempat 2
  12-Sep-2002 18:00 W.P. KUALA LUMPUR   Berpasukan (Wanita) Wanita   Emas 8
  12-Sep-2002 18:00 JOHOR D.T.   Berpasukan (Wanita) Wanita   Perak 5
  12-Sep-2002 19:30 SARAWAK   Berpasukan (Lelaki) Lelaki   Emas 8
  12-Sep-2002 19:30 SELANGOR D.E.   Berpasukan (Lelaki) Lelaki   Perak 5
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
36 2 2 2 2
  
  Bola Sepak
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  13-Sep-2002 07:30 N. SEMBILAN D.K.   Berpasukan (Lelaki) Lelaki   Gangsa 3
  13-Sep-2002 07:30 KEDAH D.A.   Berpasukan (Lelaki) Lelaki   Keempat 2
  13-Sep-2002 15:00 PERAK D.R.   Berpasukan (Lelaki) Lelaki   Emas 8
  13-Sep-2002 15:00 PULAU PINANG   Berpasukan (Lelaki) Lelaki   Perak 5
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
18 1 1 1 1
  
  Boling Padang
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  10-Sep-2002 15:00 PULAU PINANG   Bergu Lelaki Lelaki   Gangsa 3
  10-Sep-2002 15:00 N. SEMBILAN D.K.   Bergu Lelaki Lelaki   Gangsa 3
  10-Sep-2002 20:00 PERLIS I.K.   Bergu Wanita Wanita   Gangsa 3
  10-Sep-2002 20:00 SABAH   Bergu Wanita Wanita   Gangsa 3
  10-Sep-2002 20:00 SARAWAK   Bertiga Lelaki Lelaki   Gangsa 3
  10-Sep-2002 20:00 SELANGOR D.E.   Bertiga Lelaki Lelaki   Gangsa 3
  10-Sep-2002 20:00 N. SEMBILAN D.K.   Bertiga Wanita Wanita   Gangsa 3
  10-Sep-2002 20:00 PERAK D.R.   Bertiga Wanita Wanita   Gangsa 3
  11-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   Bergu Lelaki Lelaki   Emas 8
  11-Sep-2002 09:00 TERENGGANU D.I.   Bergu Lelaki Lelaki   Perak 5
  11-Sep-2002 09:00 SARAWAK   Bergu Wanita Wanita   Emas 8
  11-Sep-2002 09:00 PAHANG D.M.   Bergu Wanita Wanita   Perak 5
  11-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   Bertiga Lelaki Lelaki   Emas 8
  11-Sep-2002 09:00 SABAH   Bertiga Lelaki Lelaki   Perak 5
  11-Sep-2002 09:00 SARAWAK   Bertiga Wanita Wanita   Emas 8
  11-Sep-2002 09:00 TERENGGANU D.I.   Bertiga Wanita Wanita   Perak 5
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
76 4 4 8 0
  
  Gimnastik Artistik
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  08-Sep-2002 10:00 SELANGOR D.E.   Berpasukan Wanita   Emas 8
  08-Sep-2002 10:00 W.P. KUALA LUMPUR   Berpasukan Wanita   Perak 5
  08-Sep-2002 10:00 SABAH   Berpasukan Wanita   Gangsa 3
  08-Sep-2002 10:00 PULAU PINANG   Berpasukan Wanita   Keempat 2
  09-Sep-2002 09:01 SELANGOR D.E.   Berpasukan Lelaki   Emas 8
  09-Sep-2002 09:01 PERAK D.R.   Berpasukan Lelaki   Perak 5
  09-Sep-2002 09:01 KELANTAN D.N.   Berpasukan Lelaki   Gangsa 3
  09-Sep-2002 09:01 MSSM   Berpasukan Lelaki   Keempat 2
  10-Sep-2002 08:45 SELANGOR D.E.   Perseorangan Wanita   YAP YEE YIN Emas 5
  10-Sep-2002 08:45 W.P. KUALA LUMPUR   Perseorangan Wanita   NURUL FATIHA BT. ABD. HAMID Perak 3
  10-Sep-2002 08:45 SELANGOR D.E.   Perseorangan Wanita   CHANG ZHI WEI Gangsa 2
  10-Sep-2002 08:45 W.P. KUALA LUMPUR   Perseorangan Wanita   SITI AISHAH Keempat 1
  10-Sep-2002 13:51 PERAK D.R.   Perseorangan Lelaki   OOI WEI SIANG Emas 5
  10-Sep-2002 13:51 PERAK D.R.   Perseorangan Lelaki   NG SHU MUN Perak 3
  10-Sep-2002 13:51 SELANGOR D.E.   Perseorangan Lelaki   HENG WAH MAI Gangsa 2
  10-Sep-2002 13:51 SELANGOR D.E.   Perseorangan Lelaki   MOHD AZZAM BIN AZMI Keempat 1
  11-Sep-2002 09:01 W.P. KUALA LUMPUR   Melombol Wanita   SITI AISHAH Emas 5
  11-Sep-2002 09:01 SELANGOR D.E.   Melombol Wanita   YAP YEE YIN Perak 3
  11-Sep-2002 09:01 W.P. KUALA LUMPUR   Melombol Wanita   MELANIE YEOH POH WERN Gangsa 2
  11-Sep-2002 09:01 SELANGOR D.E.   Melombol Wanita   NUR ILY ILYANA BINTI AZMI Keempat 1
  11-Sep-2002 09:01 PERAK D.R.   Senam Lantai Lelaki   NG SHU MUN Emas 5
  11-Sep-2002 09:01 SELANGOR D.E.   Senam Lantai Lelaki   MOHD AZZAM BIN AZMI Perak 3
  11-Sep-2002 09:01 PULAU PINANG   Senam Lantai Lelaki   SAW CHEAN HOE Gangsa 2
  11-Sep-2002 09:01 SABAH   Senam Lantai Lelaki   NASIR MUSTAPHA Keempat 1
  11-Sep-2002 09:30 SELANGOR D.E.   Kekuda Pelana Lelaki   YAP KIAM BUN Emas 5
  11-Sep-2002 09:30 PERAK D.R.   Kekuda Pelana Lelaki   NG SHU MUN Perak 3
  11-Sep-2002 09:30 PERAK D.R.   Kekuda Pelana Lelaki   LUM WAN FOONG Gangsa 2
  11-Sep-2002 09:30 SELANGOR D.E.   Kekuda Pelana Lelaki   HENG WAH MAI Keempat 1
  11-Sep-2002 09:31 W.P. KUALA LUMPUR   Palang Takmatiks Wanita   SITI AISHAH Emas 5
  11-Sep-2002 09:31 SELANGOR D.E.   Palang Takmatiks Wanita   CHANG ZHI WEI Perak 3
  11-Sep-2002 09:31 PULAU PINANG   Palang Takmatiks Wanita   CECILIA TENG YOONG YING Gangsa 2
  11-Sep-2002 09:31 SELANGOR D.E.   Palang Takmatiks Wanita   NUR ILY ILYANA BINTI AZMI Keempat 1
  11-Sep-2002 10:00 SELANGOR D.E.   Gelangan Roman Lelaki   HENG WAH MAI Emas 5
  11-Sep-2002 10:00 PERAK D.R.   Gelangan Roman Lelaki   OOI WEI SIANG Perak 3
  11-Sep-2002 10:00 SELANGOR D.E.   Gelangan Roman Lelaki   TEE CHAI GUAN Gangsa 2
  11-Sep-2002 10:00 KELANTAN D.N.   Gelangan Roman Lelaki   MOHD TARMIZIE BIN NAWI Keempat 1
  11-Sep-2002 10:26 PERAK D.R.   Palang Melintang Lelaki   NG SHU MUN Emas 5
  11-Sep-2002 10:26 SELANGOR D.E.   Palang Melintang Lelaki   TEE CHAI GUAN Perak 3
  11-Sep-2002 10:26 SELANGOR D.E.   Palang Melintang Lelaki   MOHD AZZAM BIN AZMI Gangsa 2
  11-Sep-2002 10:26 PERAK D.R.   Palang Melintang Lelaki   LUM WAN FOONG Keempat 1
  11-Sep-2002 12:00 PERAK D.R.   Melombol Lelaki   OOI WEI SIANG Emas 5
  11-Sep-2002 12:00 SELANGOR D.E.   Melombol Lelaki   HENG WAH MAI Perak 3
  11-Sep-2002 12:00 SABAH   Melombol Lelaki   ALVIN SIN YUNG TACK Gangsa 2
  11-Sep-2002 12:00 SELANGOR D.E.   Melombol Lelaki   MOHD AZZAM BIN AZMI Keempat 1
  11-Sep-2002 12:01 W.P. KUALA LUMPUR   Batang Titian Wanita   NURUL FATIHA BT. ABD. HAMID Emas 5
  11-Sep-2002 12:01 SELANGOR D.E.   Batang Titian Wanita   NUR ILY ILYANA BINTI AZMI Perak 3
  11-Sep-2002 12:01 SELANGOR D.E.   Batang Titian Wanita   CHANG ZHI WEI Gangsa 2
  11-Sep-2002 12:01 W.P. KUALA LUMPUR   Batang Titian Wanita   WAN MARIA ELENA BT. WAN ZAMRI Keempat 1
  11-Sep-2002 12:30 PERAK D.R.   Palang Sejajar Lelaki   NG SHU MUN Emas 5
  11-Sep-2002 12:30 SELANGOR D.E.   Palang Sejajar Lelaki   HENG WAH MAI Perak 3
  11-Sep-2002 12:30 SABAH   Palang Sejajar Lelaki   ALVIN SIN YUNG TACK Gangsa 2
  11-Sep-2002 12:30 SELANGOR D.E.   Palang Sejajar Lelaki   MOHD AZZAM BIN AZMI Keempat 1
  11-Sep-2002 12:31 SELANGOR D.E.   Senam Lantai Wanita   YAP YEE YIN Emas 5
  11-Sep-2002 12:31 W.P. KUALA LUMPUR   Senam Lantai Wanita   NURUL FATIHA BT. ABD. HAMID Perak 3
  11-Sep-2002 12:31 SABAH   Senam Lantai Wanita   STEPHANIE CHONG YIE YIUN Gangsa 2
  11-Sep-2002 12:31 SABAH   Senam Lantai Wanita   DEBORAH LAWRENCE ADUK Keempat 1
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
168 14 14 14 14
  
  Gimrama
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  12-Sep-2002 15:26 SELANGOR D.E.   Competition I Wanita   Emas 8
  12-Sep-2002 15:26 W.P. KUALA LUMPUR   Competition I Wanita   Perak 5
  12-Sep-2002 15:26 PAHANG D.M.   Competition I Wanita   Gangsa 3
  12-Sep-2002 15:26 SARAWAK   Competition I Wanita   Keempat 2
  13-Sep-2002 17:11 SELANGOR D.E.   Competittion II Wanita   FOONG SEOW TING Emas 5
  13-Sep-2002 17:11 PULAU PINANG   Competittion II Wanita   CHRYSTAL LIM WEN CHEN Perak 3
  13-Sep-2002 17:11 PAHANG D.M.   Competittion II Wanita   SEE HUI YEE Gangsa 2
  13-Sep-2002 17:11 W.P. KUALA LUMPUR   Competittion II Wanita   DURRATUN NASHIHIN ROSLI Keempat 1
  14-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   Gelung Wanita   FOONG SEOW TING Emas 5
  14-Sep-2002 09:00 SABAH   Gelung Wanita   BIANCA LIM ZIE KUAN Perak 3
  14-Sep-2002 09:00 W.P. KUALA LUMPUR   Gelung Wanita   DURRATUN NASHIHIN ROSLI Gangsa 2
  14-Sep-2002 09:00 SARAWAK   Gelung Wanita   LAW LEE SZE Keempat 1
  14-Sep-2002 09:40 PULAU PINANG   Bola Wanita   CHRYSTAL LIM WEN CHEN Emas 5
  14-Sep-2002 09:40 SARAWAK   Bola Wanita   SHALEEN TAY HUI SHING Perak 3
  14-Sep-2002 09:40 W.P. KUALA LUMPUR   Bola Wanita   DURRATUN NASHIHIN ROSLI Gangsa 2
  14-Sep-2002 09:40 SELANGOR D.E.   Bola Wanita   YAP LEE YA Keempat 1
  14-Sep-2002 10:31 SELANGOR D.E.   Belantan Wanita   FOONG SEOW TING Emas 5
  14-Sep-2002 10:31 W.P. KUALA LUMPUR   Belantan Wanita   DURRATUN NASHIHIN ROSLI Perak 3
  14-Sep-2002 10:31 SELANGOR D.E.   Belantan Wanita   YAP LEE YA Gangsa 2
  14-Sep-2002 10:31 PAHANG D.M.   Belantan Wanita   SEE HUI YEE Keempat 1
  14-Sep-2002 11:10 PULAU PINANG   Riben Wanita   CHRYSTAL LIM WEN CHEN Emas 5
  14-Sep-2002 11:10 W.P. KUALA LUMPUR   Riben Wanita   DURRATUN NASHIHIN ROSLI Perak 3
  14-Sep-2002 11:10 SARAWAK   Riben Wanita   WONG POH KEE Gangsa 2
  14-Sep-2002 11:10 SELANGOR D.E.   Riben Wanita   ALIA BINTI ISHAK Keempat 1
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
73 6 6 6 6
  
  Golf
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  13-Sep-2002 13:49 PERAK D.R.   PERSEORANGAN WANITA Wanita   VALERIE TAN KIM LENG Emas 5
  13-Sep-2002 13:49 SARAWAK   PERSEORANGAN WANITA Wanita   REBECCA SIA SIAW LING Perak 3
  13-Sep-2002 13:49 SARAWAK   PERSEORANGAN WANITA Wanita   CASSANDRA WEE HUI SAN Gangsa 2
  13-Sep-2002 13:49 MSSM   PERSEORANGAN WANITA Wanita   AINIL JOHANI ABU BAKAR Keempat 1
  13-Sep-2002 14:01 SARAWAK   BERPASUKAN WANITA Wanita   Emas 8
  13-Sep-2002 14:01 PERAK D.R.   BERPASUKAN WANITA Wanita   Perak 5
  13-Sep-2002 14:01 MSSM   BERPASUKAN WANITA Wanita   Gangsa 3
  13-Sep-2002 14:01 PULAU PINANG   BERPASUKAN WANITA Wanita   Keempat 2
  13-Sep-2002 15:20 SABAH   PERSEORANGAN LELAKI Lelaki   BEN LEONG Emas 5
  13-Sep-2002 15:20 SELANGOR D.E.   PERSEORANGAN LELAKI Lelaki   LIM ENG SENG Perak 3
  13-Sep-2002 15:20 KELANTAN D.N.   PERSEORANGAN LELAKI Lelaki   MOHD RIZUAN CHE KAMARUDDIN Gangsa 2
  13-Sep-2002 15:20 SABAH   PERSEORANGAN LELAKI Lelaki   LEONARD MATH VUN CHEE Keempat 1
  13-Sep-2002 15:28 SABAH   BERPASUKAN LELAKI Lelaki   Emas 8
  13-Sep-2002 15:28 SELANGOR D.E.   BERPASUKAN LELAKI Lelaki   Perak 5
  13-Sep-2002 15:28 PERAK D.R.   BERPASUKAN LELAKI Lelaki   Gangsa 3
  13-Sep-2002 15:28 KEDAH D.A.   BERPASUKAN LELAKI Lelaki   Keempat 2
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
58 4 4 4 4
  
  Hoki
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  11-Sep-2002 16:30 PAHANG D.M.   Berpasukan Wanita Wanita   Gangsa 3
  11-Sep-2002 16:30 SARAWAK   Berpasukan Wanita Wanita   Keempat 2
  12-Sep-2002 14:30 PAHANG D.M.   Berpasukan Lelaki Lelaki   Gangsa 3
  12-Sep-2002 14:30 SELANGOR D.E.   Berpasukan Lelaki Lelaki   Keempat 2
  12-Sep-2002 16:30 JOHOR D.T.   Berpasukan Wanita Wanita   Emas 8
  12-Sep-2002 16:30 W.P. KUALA LUMPUR   Berpasukan Wanita Wanita   Perak 5
  12-Sep-2002 19:30 W.P. KUALA LUMPUR   Berpasukan Lelaki Lelaki   Emas 8
  12-Sep-2002 19:30 PULAU PINANG   Berpasukan Lelaki Lelaki   Perak 5
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
36 2 2 2 2
  
  Judo
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  09-Sep-2002 13:30 PERAK D.R.   Tidak Melebihi 48kg Wanita   FARIDAH BINTI KAMARUDDIN Emas 5
  09-Sep-2002 13:30 SARAWAK   Tidak Melebihi 48kg Wanita   JACKLIEN AK BUP Perak 3
  09-Sep-2002 13:30 SARAWAK   Tidak Melebihi 66kg Lelaki   GARY MACLAY ANAK PATRICK MEGAN Gangsa 2
  09-Sep-2002 13:30 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 66kg Lelaki   FAZLI BIN SEMAN Gangsa 2
  09-Sep-2002 14:30 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 52kg Wanita   NOOR MAIZURA BINTI ZAINON Gangsa 2
  09-Sep-2002 14:30 PULAU PINANG   Tidak Melebihi 52kg Wanita   ANG HUA HUA Gangsa 2
  09-Sep-2002 14:30 W.P. KUALA LUMPUR   Tidak Melebihi 60kg Lelaki   CHIN HSEU LIEW Gangsa 2
  09-Sep-2002 14:30 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 60kg Lelaki   NOR ASRAL BIN MOHD NOOR Gangsa 2
  09-Sep-2002 15:45 PULAU PINANG   Tidak Melebihi 48kg Wanita   CHEW CHEY GEOK Gangsa 2
  09-Sep-2002 15:45 SABAH   Tidak Melebihi 48kg Wanita   JANET WONG FUI LING Gangsa 2
  09-Sep-2002 15:45 PERAK D.R.   Tidak Melebihi 52kg Wanita   JUNAIDAH BINTI MOHD ISMAIL Emas 5
  09-Sep-2002 15:45 SABAH   Tidak Melebihi 52kg Wanita   ZAINA BINTI IBRAHIM Perak 3
  09-Sep-2002 15:45 PULAU PINANG   Tidak Melebihi 60kg Lelaki   GOH CHONG THENG Emas 5
  09-Sep-2002 15:45 SABAH   Tidak Melebihi 60kg Lelaki   CHOK SHYH KWONG Perak 3
  09-Sep-2002 15:45 W.P. KUALA LUMPUR   Tidak Melebihi 66kg Lelaki   CHEW BOON FEI Emas 5
  09-Sep-2002 15:45 PULAU PINANG   Tidak Melebihi 66kg Lelaki   CHONG WEI LIANG Perak 3
  10-Sep-2002 13:30 SABAH   Tidak Melebihi 57kg Wanita   LEONG NYUK FUI Gangsa 2
  10-Sep-2002 13:30 W.P. KUALA LUMPUR   Tidak Melebihi 57kg Wanita   LEONG YIH LING Gangsa 2
  10-Sep-2002 13:30 SARAWAK   Tidak Melebihi 73kg Lelaki   BONG SIAK CHEN Gangsa 2
  10-Sep-2002 13:30 N. SEMBILAN D.K.   Tidak Melebihi 73kg Lelaki   FU YEN HOU Gangsa 2
  10-Sep-2002 13:30 SARAWAK   Tidak Melebihi 81kg Lelaki   LENG CHENG KWONG Gangsa 2
  10-Sep-2002 13:30 SABAH   Tidak Melebihi 81kg Lelaki   POON SHEN HOOI Gangsa 2
  10-Sep-2002 14:38 SARAWAK   Tidak Melebihi 63kg Wanita   BONG CHAI YEN Emas 5
  10-Sep-2002 14:38 SABAH   Tidak Melebihi 63kg Wanita   NATASHA BT. ABDUL RAHIM Perak 3
  10-Sep-2002 14:38 W.P. KUALA LUMPUR   Tidak Melebihi 63kg Wanita   LAW POEY LYK Gangsa 2
  10-Sep-2002 15:45 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 57kg Wanita   NIK NORBAIZURAH BINTI NIK AZMAN Emas 5
  10-Sep-2002 15:45 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 57kg Wanita   CHAN CHEW LI Perak 3
  10-Sep-2002 15:45 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 73kg Lelaki   MARJAN BIN ABDULLAH Emas 5
  10-Sep-2002 15:45 SELANGOR D.E.   Tidak Melebihi 73kg Lelaki   JOHNATHAN WONG FUTT PO Perak 3
  10-Sep-2002 15:45 MELAKA   Tidak Melebihi 81kg Lelaki   YAP KHAI SENG Emas 5
  10-Sep-2002 15:45 W.P. KUALA LUMPUR   Tidak Melebihi 81kg Lelaki   HONG YEE YOONG Perak 3
  11-Sep-2002 13:30 PULAU PINANG   Tidak Melebihi 100kg Lelaki   JASON NG SOON LEE Gangsa 2
  11-Sep-2002 13:30 SARAWAK   Tidak Melebihi 100kg Lelaki   GUTHRIE TIONG KWONG CHOO Gangsa 2
  11-Sep-2002 13:30 PULAU PINANG   Tidak Melebihi 90kg Lelaki   TAN CHEE KEONG Gangsa 2
  11-Sep-2002 13:30 W.P. KUALA LUMPUR   Tidak Melebihi 90kg Lelaki   ONG JUN CHANG Gangsa 2
  11-Sep-2002 15:00 N. SEMBILAN D.K.   Melebihi 100kg Lelaki   THAM CHEN WAI Emas 5
  11-Sep-2002 15:00 PULAU PINANG   Melebihi 100kg Lelaki   MD.NASHRIQ BIN NASSIR Perak 3
  11-Sep-2002 15:00 SELANGOR D.E.   Melebihi 100kg Lelaki   LIM CHEE SENG Gangsa 2
  11-Sep-2002 15:00 SABAH   Melebihi 78kg Wanita   NATALIA BT. ABDUL RAHIM Emas 5
  11-Sep-2002 15:00 W.P. KUALA LUMPUR   Melebihi 78kg Wanita   FONG SOOK WAI Perak 3
  11-Sep-2002 15:00 PERAK D.R.   Melebihi 78kg Wanita   SUHAIDA LAILY BINTI SULAIMAN Gangsa 2
  11-Sep-2002 15:00 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 100kg Lelaki   MUHAMAD NURAIMAN BIN MUHAMAD NAYAN Emas 5
  11-Sep-2002 15:00 SABAH   Tidak Melebihi 100kg Lelaki   CHING SHIANG FUI Perak 3
  11-Sep-2002 15:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 70kg Wanita   NORLIANA BINTI WAHAB Emas 5
  11-Sep-2002 15:00 SABAH   Tidak Melebihi 70kg Wanita   LIM ZE HUI Perak 3
  11-Sep-2002 15:00 PERAK D.R.   Tidak Melebihi 70kg Wanita   SUROLAISHAH @ NURUL AISHAH BINTI SULAIMAN (Tiada) 2
  11-Sep-2002 15:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 78kg Wanita   TAN SWEE QUO Emas 5
  11-Sep-2002 15:00 SABAH   Tidak Melebihi 78kg Wanita   HAZAFIRAH HASSNAR (Tiada) 3
  11-Sep-2002 15:00 SARAWAK   Tidak Melebihi 90kg Lelaki   BONG SIAK PENG Emas 5
  11-Sep-2002 15:00 JOHOR D.T.   Tidak Melebihi 90kg Lelaki   ABD HADI BIN ABD GHANI Perak 3
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
156 14 13 21 0
  
  Karate
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  02-Sep-2002 08:30 SABAH   Kumite melebihi 60kg Wanita   ANNEY HENRY Emas 5
  02-Sep-2002 08:30 W.P. KUALA LUMPUR   Kumite melebihi 60kg Wanita   SUGUNESWARY A/P VISUILINGAM Perak 3
  02-Sep-2002 08:30 MELAKA   Kumite melebihi 60kg Wanita   HEMA A/P RAMAN Gangsa 2
  02-Sep-2002 08:30 W.P. LABUAN   Kumite melebihi 60kg Wanita   DOREEN FADLI Gangsa 2
  02-Sep-2002 08:30 SABAH   Kumite melebihi 80kg Lelaki   MOHD ALFENDY BIN EMRAN Emas 5
  02-Sep-2002 08:30 SELANGOR D.E.   Kumite melebihi 80kg Lelaki   ELI A/L STEPHEN ANTHONY Perak 3
  02-Sep-2002 08:30 W.P. KUALA LUMPUR   Kumite melebihi 80kg Lelaki   NADARAJAH A/L PANNIRSENAM Gangsa 2
  02-Sep-2002 08:30 PULAU PINANG   Kumite melebihi 80kg Lelaki   YEAP BENG KEONG Gangsa 2
  02-Sep-2002 10:30 PULAU PINANG   Kata Individu Wanita   THOE AI POH Emas 5
  02-Sep-2002 10:30 SABAH   Kata Individu Wanita   WONG HSIAO HSIEN Perak 3
  02-Sep-2002 10:30 SELANGOR D.E.   Kata Individu Wanita   SYAMSUHANA BT MOHAMED SHAM Gangsa 2
  02-Sep-2002 10:30 SARAWAK   Kata Individu Wanita   CHRISTINE SUAN LESSLAR Gangsa 2
  02-Sep-2002 10:30 PULAU PINANG   Kata Individu Lelaki   JAMES CH'NG EWE TENG Emas 5
  02-Sep-2002 10:30 KELANTAN D.N.   Kata Individu Lelaki   CHEW TECK HAN Perak 3
  02-Sep-2002 10:30 SABAH   Kata Individu Lelaki   HISHAM BIN MICHAEL Gangsa 2
  02-Sep-2002 10:30 BRUNEI D.S.   Kata Individu Lelaki   MOHD SHAHRUL NIZAM BIN HAJI JUMAAT Gangsa
  02-Sep-2002 14:00 PERAK D.R.   Kumite tidak melebihi 48kg Wanita   SITI RAFIZAH BINTI ABDUL RAHMAN Emas 5
  02-Sep-2002 14:00 W.P. KUALA LUMPUR   Kumite tidak melebihi 48kg Wanita   RENUKA Perak 3
  02-Sep-2002 14:00 SABAH   Kumite tidak melebihi 48kg Wanita   MELISSA FUNG LI LING Gangsa 2
  02-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   Kumite tidak melebihi 48kg Wanita   DEEPA A/P DORASINGAM Gangsa 2
  02-Sep-2002 14:00 W.P. KUALA LUMPUR   Kumite tidak melebihi 60kg Lelaki   VINODH A/L KRISHNARAJA Emas 5
  02-Sep-2002 14:00 MELAKA   Kumite tidak melebihi 60kg Lelaki   VADIELAN A/L MURUGAYA Perak 3
  02-Sep-2002 14:00 PERLIS I.K.   Kumite tidak melebihi 60kg Lelaki   THIRUMURUGAN A/L RAMALINGAM Gangsa 2
  02-Sep-2002 14:00 SABAH   Kumite tidak melebihi 60kg Lelaki   TONNY HO VUN SIN Gangsa 2
  02-Sep-2002 16:00 PULAU PINANG   Kumite tidak melebihi 55kg Lelaki   HO CHAN WEI Emas 5
  02-Sep-2002 16:00 PERAK D.R.   Kumite tidak melebihi 55kg Lelaki   KUNASILAN A/L LAKANATHAN Perak 3
  02-Sep-2002 16:00 SABAH   Kumite tidak melebihi 55kg Lelaki   ZIA HEIZRIL SHAH BIN HAMZAH Gangsa 2
  02-Sep-2002 16:00 JOHOR D.T.   Kumite tidak melebihi 55kg Lelaki   PUBALAN A/L VIJAYAN Gangsa 2
  02-Sep-2002 16:00 JOHOR D.T.   Kumite tidak melebihi 70kg Lelaki   RAO A/L RAMALOO Emas 5
  02-Sep-2002 16:00 SABAH   Kumite tidak melebihi 70kg Lelaki   DANNY FREDOLINE Perak 3
  02-Sep-2002 16:00 PERLIS I.K.   Kumite tidak melebihi 70kg Lelaki   VARATHAN A/L KARTHIKASAN Gangsa 2
  02-Sep-2002 16:00 W.P. KUALA LUMPUR   Kumite tidak melebihi 70kg Lelaki   GUNA CHANTHIRAN A/L PANNIRSENAM Gangsa 2
  03-Sep-2002 08:30 PULAU PINANG   Kata Berpasukan Wanita   Emas 8
  03-Sep-2002 08:30 SABAH   Kata Berpasukan Wanita   Perak 5
  03-Sep-2002 08:30 SELANGOR D.E.   Kata Berpasukan Wanita   Gangsa 3
  03-Sep-2002 08:30 W.P. LABUAN   Kata Berpasukan Wanita   Gangsa 3
  03-Sep-2002 08:30 PULAU PINANG   Kata Berpasukan Lelaki   Emas 8
  03-Sep-2002 08:30 SABAH   Kata Berpasukan Lelaki   Perak 5
  03-Sep-2002 08:30 SELANGOR D.E.   Kata Berpasukan Lelaki   Gangsa 3
  03-Sep-2002 08:30 KELANTAN D.N.   Kata Berpasukan Lelaki   Gangsa 3
  03-Sep-2002 11:00 W.P. KUALA LUMPUR   Kumite tidak melebihi 80kg Lelaki   PRABAKAR A/L BALASAMY Gangsa 2
  03-Sep-2002 11:00 KELANTAN D.N.   Kumite tidak melebihi 80kg Lelaki   CHEW RUENN TZER Gangsa 2
  03-Sep-2002 13:00 W.P. KUALA LUMPUR   Kumite tidak melebihi 53kg Wanita   PUNITAVATHI A/P PERUMAL Emas 5
  03-Sep-2002 13:00 N. SEMBILAN D.K.   Kumite tidak melebihi 53kg Wanita   MARYAM JAMIELA BINTI MOHD HASSIM Perak 3
  03-Sep-2002 13:00 PULAU PINANG   Kumite tidak melebihi 53kg Wanita   SHARON YEAP SZE NIE Gangsa 2
  03-Sep-2002 13:00 SELANGOR D.E.   Kumite tidak melebihi 53kg Wanita   IMA MAISARAH BINTI ISMAIL Gangsa 2
  03-Sep-2002 13:00 PERLIS I.K.   Kumite tidak melebihi 80kg Lelaki   VASANTHAN A/L KARTHIKASAN Emas 5
  03-Sep-2002 13:00 SELANGOR D.E.   Kumite tidak melebihi 80kg Lelaki   TORAIRAJU A/L PALANIAPAN Perak 3
  03-Sep-2002 14:00 PULAU PINANG   Kumite tidak melebihi 60kg Wanita   AGNES TAN SZE CHING Emas 5
  03-Sep-2002 14:00 W.P. KUALA LUMPUR   Kumite tidak melebihi 60kg Wanita   RAGUNA A/P BALAKRISHANAN Perak 3
  03-Sep-2002 14:00 SABAH   Kumite tidak melebihi 60kg Wanita   ANNA WONG SU NAH Gangsa 2
  03-Sep-2002 14:00 PERAK D.R.   Kumite tidak melebihi 60kg Wanita   ELINA ZAINI BINTI ZAINAL Gangsa 2
  03-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   Kumite tidak melebihi 75kg Lelaki   VENUKANNA A/L MAHANORAN Emas 5
  03-Sep-2002 14:00 SABAH   Kumite tidak melebihi 75kg Lelaki   PERRY LO SHEN SZE Perak 3
  03-Sep-2002 14:00 KELANTAN D.N.   Kumite tidak melebihi 75kg Lelaki   LIM JIN LUNG Gangsa 2
  03-Sep-2002 14:00 MELAKA   Kumite tidak melebihi 75kg Lelaki   GUNALAN A/L KERISHNAN Gangsa 2
  03-Sep-2002 16:00 PDRM   Kumite tidak melebihi 65kg Lelaki   HARRY @ LUKAS BIN MAJOHN Emas 5
  03-Sep-2002 16:00 W.P. KUALA LUMPUR   Kumite tidak melebihi 65kg Lelaki   V.KUMARAN A/L VELLU Perak 3
  03-Sep-2002 16:00 JOHOR D.T.   Kumite tidak melebihi 65kg Lelaki   LIM YOKE WAI Gangsa 2
  03-Sep-2002 16:00 PULAU PINANG   Kumite tidak melebihi 65kg Lelaki   PATHMASEKARAN A/L PATHAMANATHAN Gangsa 2
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
192 15 15 30 0
  
  Lawan Pedang
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  03-Sep-2002 14:30 SABAH   Foil Perseorangan Wanita   KATRINA LIM SZE SZE Gangsa 2
  03-Sep-2002 14:30 JOHOR D.T.   Foil Perseorangan Wanita   PUTERI NURZAITUL SHERAZ BTE HJ HASSAN Gangsa 2
  03-Sep-2002 15:00 SABAH   Epee Perseorangan Lelaki   NG CHEE HONG Gangsa 2
  03-Sep-2002 15:00 JOHOR D.T.   Epee Perseorangan Lelaki   AZIZI B. ZAINAL ABIDIN Gangsa 2
  03-Sep-2002 15:30 SABAH   Foil Perseorangan Wanita   PANG NAI LUN Emas 5
  03-Sep-2002 15:30 W.P. LABUAN   Foil Perseorangan Wanita   KUAN LIN TAR Perak 3
  03-Sep-2002 15:45 JOHOR D.T.   Epee Perseorangan Lelaki   HANAFI B. MOHD SAID Emas 5
  03-Sep-2002 15:45 W.P. KUALA LUMPUR   Epee Perseorangan Lelaki   AMIR MOHD YUNOS Perak 3
  04-Sep-2002 14:50 JOHOR D.T.   Epee Perseorangan Wanita   MAISARAH BTE SAEDON Gangsa 2
  04-Sep-2002 14:50 W.P. LABUAN   Epee Perseorangan Wanita   KUAN LIN TAR Gangsa 2
  04-Sep-2002 15:15 MELAKA   Sabre Perseorangan Lelaki   LOO JUN WEI Gangsa 2
  04-Sep-2002 15:15 SABAH   Sabre Perseorangan Lelaki   DAVID KONG SING HOON Gangsa 2
  04-Sep-2002 15:40 SELANGOR D.E.   Epee Perseorangan Wanita   NAIME BINTI ZA'ABA Emas 5
  04-Sep-2002 15:40 SABAH   Epee Perseorangan Wanita   MICHELLE LEE YUEN YUE Perak 3
  04-Sep-2002 15:50 JOHOR D.T.   Sabre Perseorangan Lelaki   ROSLAN B. A. MANAP Emas 5
  04-Sep-2002 15:50 PERAK D.R.   Sabre Perseorangan Lelaki   HUSNUL ARIQ BIN BAKRI Perak 3
  05-Sep-2002 15:00 PERAK D.R.   Sabre Perseorangan Wanita   ANG YANG YANG Gangsa 2
  05-Sep-2002 15:00 JOHOR D.T.   Sabre Perseorangan Wanita   NUR DAYANA BTE MD ISA Gangsa 2
  05-Sep-2002 15:15 SABAH   Foil Perseorangan Lelaki   JUNAIDIN B BARDIN Gangsa 2
  05-Sep-2002 15:15 PERAK D.R.   Foil Perseorangan Lelaki   ZAIRUL ZAIMI B.MOHD ARSAD Gangsa 2
  05-Sep-2002 15:45 SABAH   Sabre Perseorangan Wanita   SAMANTHA MARZAN DECENA Emas 5
  05-Sep-2002 15:45 SABAH   Sabre Perseorangan Wanita   KONG SUK MAAN Perak 3
  05-Sep-2002 16:00 JOHOR D.T.   Foil Perseorangan Lelaki   MOHD ZAINAL ABIDIN B. MOHAMAD Emas 5
  05-Sep-2002 16:00 JOHOR D.T.   Foil Perseorangan Lelaki   MOHD NOOR ISKANDAR B. TAURAN Perak 3
  06-Sep-2002 14:00 W.P. KUALA LUMPUR   Epee Berpasukan Lelaki   Emas 8
  06-Sep-2002 14:00 MELAKA   Epee Berpasukan Lelaki   Perak 5
  06-Sep-2002 14:00 JOHOR D.T.   Epee Berpasukan Lelaki   Gangsa 3
  06-Sep-2002 14:00 PERAK D.R.   Epee Berpasukan Lelaki   Keempat 2
  06-Sep-2002 14:00 JOHOR D.T.   Foil Berpasukan Wanita   Emas 8
  06-Sep-2002 14:00 SABAH   Foil Berpasukan Wanita   Perak 5
  06-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   Foil Berpasukan Wanita   Gangsa 3
  06-Sep-2002 14:00 W.P. KUALA LUMPUR   Foil Berpasukan Wanita   Keempat 2
  08-Sep-2002 13:45 SELANGOR D.E.   Epee Berpasukan Wanita   Gangsa 3
  08-Sep-2002 13:45 W.P. KUALA LUMPUR   Epee Berpasukan Wanita   Keempat 2
  08-Sep-2002 13:45 W.P. KUALA LUMPUR   Sabre Berpasukan Lelaki   Gangsa 3
  08-Sep-2002 13:45 PERAK D.R.   Sabre Berpasukan Lelaki   Keempat 2
  08-Sep-2002 14:30 JOHOR D.T.   Epee Berpasukan Wanita   Emas 8
  08-Sep-2002 14:30 SABAH   Epee Berpasukan Wanita   Perak 5
  08-Sep-2002 14:30 JOHOR D.T.   Sabre Berpasukan Lelaki   Emas 8
  08-Sep-2002 14:30 SABAH   Sabre Berpasukan Lelaki   Perak 5
  09-Sep-2002 14:00 W.P. KUALA LUMPUR   Foil Berpasukan Lelaki   Gangsa 3
  09-Sep-2002 14:00 MELAKA   Foil Berpasukan Lelaki   Keempat 2
  09-Sep-2002 14:00 PERAK D.R.   Sabre Berpasukan Wanita   Gangsa 3
  09-Sep-2002 14:00 JOHOR D.T.   Sabre Berpasukan Wanita   Keempat 2
  09-Sep-2002 15:00 JOHOR D.T.   Foil Berpasukan Lelaki   Emas 8
  09-Sep-2002 15:00 SABAH   Foil Berpasukan Lelaki   Perak 5
  09-Sep-2002 15:00 SABAH   Sabre Berpasukan Wanita   Emas 8
  09-Sep-2002 15:00 SELANGOR D.E.   Sabre Berpasukan Wanita   Perak 5
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
180 12 12 18 6
  
  Lumba Berbasikal
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  05-Sep-2002 08:30 SELANGOR D.E.   20km Ujian Masa Individu Wanita   LOW HOAY SIM @ URACCA Emas 5
  05-Sep-2002 08:30 JOHOR D.T.   20km Ujian Masa Individu Wanita   SITI NORAINI BINTI MUSA Perak 3
  05-Sep-2002 08:30 SARAWAK   20km Ujian Masa Individu Wanita   ERMARINI BTE KASSIM Gangsa 2
  05-Sep-2002 08:30 SELANGOR D.E.   20km Ujian Masa Individu Wanita   NOOR FAZILAH BINTI JAMALLUDIN Keempat 1
  05-Sep-2002 14:30 JOHOR D.T.   40km Ujian Masa Individu Lelaki   MOHD SAYUTI BIN ZAHIT Emas 5
  05-Sep-2002 14:30 MELAKA   40km Ujian Masa Individu Lelaki   SHAHRIZAN SELAMAT Perak 3
  05-Sep-2002 14:30 PULAU PINANG   40km Ujian Masa Individu Lelaki   MUHAMMAD FAUZAN BIN AHMAD LUFTI Gangsa 2
  05-Sep-2002 14:30 JOHOR D.T.   40km Ujian Masa Individu Lelaki   AMIRRUDIN BIN JAMALUDIN Keempat 1
  07-Sep-2002 08:30 PERAK D.R.   60km Kriterium Lelaki   MOHD ASRIL BIN A RAHMAN Emas 5
  07-Sep-2002 08:30 W.P. KUALA LUMPUR   60km Kriterium Lelaki   MOHD SAZLEE BIN ISMAIL Perak 3
  07-Sep-2002 08:30 TERENGGANU D.I.   60km Kriterium Lelaki   MOHD JASMIN BIN RUSLAN Gangsa 2
  07-Sep-2002 08:30 MELAKA   60km Kriterium Lelaki   SHAHRIZAN SELAMAT Keempat 1
  08-Sep-2002 14:30 SELANGOR D.E.   40km Kriterium Wanita   LOW HOAY SIM @ URACCA Emas 5
  08-Sep-2002 14:30 PERLIS I.K.   40km Kriterium Wanita   NUR NADEA BINTI JAMALUDDIN Perak 3
  08-Sep-2002 14:30 JOHOR D.T.   40km Kriterium Wanita   SITI NORAINI BINTI MUSA Gangsa 2
  08-Sep-2002 14:30 SELANGOR D.E.   40km Kriterium Wanita   NORASYIMAH BINTI ALI Keempat 1
  09-Sep-2002 08:30 PERAK D.R.   36km Cross Country Lelaki   HADI PUTRA SULONG BIN RASNI Emas 5
  09-Sep-2002 08:30 SABAH   36km Cross Country Lelaki   HEIDILEE BIN MOHAMMAD Perak 3
  09-Sep-2002 08:30 JOHOR D.T.   36km Cross Country Lelaki   TAN CHEE KIONG Gangsa 2
  09-Sep-2002 08:30 PERAK D.R.   36km Cross Country Lelaki   LIM YEW MENG Keempat 1
  09-Sep-2002 14:30 PERAK D.R.   20km Cross Country Wanita   MARIAM BINTI ABDUL RAHIM Emas 5
  09-Sep-2002 14:30 PERAK D.R.   20km Cross Country Wanita   UMMI MAISARAH BINTI ABU HASSAN Perak 3
  09-Sep-2002 14:30 SARAWAK   20km Cross Country Wanita   DAYANG SITI NUR INTAN BAIZURA BT. ABANG SULAIMAN Gangsa 2
  09-Sep-2002 14:30 SABAH   20km Cross Country Wanita   WENDY TOWNSING Keempat 1
  10-Sep-2002 08:30 PULAU PINANG   2km Down Hill Lelaki   IAN CHIN EN YOON Emas 5
  10-Sep-2002 08:30 PERAK D.R.   2km Down Hill Lelaki   ASRIYADI BIN MOHD. BALI Perak 3
  10-Sep-2002 08:30 SABAH   2km Down Hill Lelaki   JALI BIN LUKAS Gangsa 2
  10-Sep-2002 08:30 BRUNEI D.S.   2km Down Hill Lelaki   MOHAMAD SAMRI ROSLI Keempat
  10-Sep-2002 09:10 PERAK D.R.   2km Down Hill Wanita   ZULAIKHA BINTI AHMAD SAYUTI Emas 5
  10-Sep-2002 09:10 PERAK D.R.   2km Down Hill Wanita   MARIAM BINTI ABDUL RAHIM Perak 3
  10-Sep-2002 09:10 SABAH   2km Down Hill Wanita   JOYCE TOWNSING Gangsa 2
  10-Sep-2002 09:10 SABAH   2km Down Hill Wanita   WENDY TOWNSING Keempat 1
  11-Sep-2002 08:30 JOHOR D.T.   123km Lepas Beramai-ramai Berpasukan Lelaki   Emas 8
  11-Sep-2002 08:30 PAHANG D.M.   123km Lepas Beramai-ramai Berpasukan Lelaki   Perak 5
  11-Sep-2002 08:30 SELANGOR D.E.   123km Lepas Beramai-ramai Berpasukan Lelaki   Gangsa 3
  11-Sep-2002 08:30 MELAKA   123km Lepas Beramai-ramai Berpasukan Lelaki   Keempat 2
  11-Sep-2002 08:30 JOHOR D.T.   123km Lepas Beramai-ramai Perseorangan Lelaki   AMIRRUDIN BIN JAMALUDIN Emas 5
  11-Sep-2002 08:30 TERENGGANU D.I.   123km Lepas Beramai-ramai Perseorangan Lelaki   MOHD JASMIN BIN RUSLAN Perak 3
  11-Sep-2002 08:30 PERLIS I.K.   123km Lepas Beramai-ramai Perseorangan Lelaki   SUHARDI BIN HASSAN Gangsa 2
  11-Sep-2002 08:30 JOHOR D.T.   123km Lepas Beramai-ramai Perseorangan Lelaki   MOHD SAYUTI BIN ZAHIT Keempat 1
  11-Sep-2002 14:00 JOHOR D.T.   82km Lepas Beramai-ramai Berpasukan Wanita   Emas 8
  11-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   82km Lepas Beramai-ramai Berpasukan Wanita   Perak 5
  11-Sep-2002 14:00 KEDAH D.A.   82km Lepas Beramai-ramai Berpasukan Wanita   Gangsa 3
  11-Sep-2002 14:00 SARAWAK   82km Lepas Beramai-ramai Berpasukan Wanita   Keempat 2
  11-Sep-2002 14:00 JOHOR D.T.   82km Lepas Beramai-ramai Perseorangan Wanita   NOOR IRMA BINTI MADI Emas 5
  11-Sep-2002 14:00 PERAK D.R.   82km Lepas Beramai-ramai Perseorangan Wanita   MARIAM BINTI ABDUL RAHIM Perak 3
  11-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   82km Lepas Beramai-ramai Perseorangan Wanita   LOW HOAY SIM @ URACCA Gangsa 2
  11-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   82km Lepas Beramai-ramai Perseorangan Wanita   NORASYIMAH BINTI ALI Keempat 1
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
145 12 12 12 12
  
  Memanah
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  09-Sep-2002 09:00 KEDAH D.A.   70 m Wanita   FAIRUZ HANISAH BINTI CHE IBRAHIM Emas 5
  09-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   70 m Wanita   ANBARASI A/P SUBRAMANIAM Perak 3
  09-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   70 m Wanita   MON REDEE A/P SUT TXI Gangsa 2
  09-Sep-2002 09:00 KEDAH D.A.   70 m Wanita   NOR FAIZAH BINTI ISMAIL Keempat 1
  09-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   90 m Lelaki   MUHAMMAD MARBAWI BIN SULAIMAN Emas 5
  09-Sep-2002 09:00 PULAU PINANG   90 m Lelaki   OOI YU WEI Perak 3
  09-Sep-2002 09:00 PERLIS I.K.   90 m Lelaki   MOHD YAMIN BIN JAMIL Gangsa 2
  09-Sep-2002 09:00 MASUM   90 m Lelaki   MUKHRIZ BIN MOHAMAD Keempat 1
  09-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   60 m Wanita   ANBARASI A/P SUBRAMANIAM Emas 5
  09-Sep-2002 14:00 PERAK D.R.   60 m Wanita   MON REDEE A/P SUT TXI Perak 3
  09-Sep-2002 14:00 KEDAH D.A.   60 m Wanita   FAIRUZ HANISAH BINTI CHE IBRAHIM Gangsa 2
  09-Sep-2002 14:00 PULAU PINANG   60 m Wanita   SHAMANI A/P GANESEN Keempat 1
  09-Sep-2002 14:00 PERAK D.R.   70 m Lelaki   MUHAMMAD MARBAWI BIN SULAIMAN Emas 5
  09-Sep-2002 14:00 PULAU PINANG   70 m Lelaki   OOI YU WEI Perak 3
  09-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   70 m Lelaki   AARON ISSAC PEREIRA Gangsa 2
  09-Sep-2002 14:00 MSSM   70 m Lelaki   MUHAMAD ADERI BIN YACOB Keempat 1
  10-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   50 m Wanita   MON REDEE A/P SUT TXI Emas 5
  10-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   50 m Wanita   ANBARASI A/P SUBRAMANIAM Perak 3
  10-Sep-2002 09:00 PULAU PINANG   50 m Wanita   SHAMANI A/P GANESEN Gangsa 2
  10-Sep-2002 09:00 KEDAH D.A.   50 m Wanita   FAIRUZ HANISAH BINTI CHE IBRAHIM Keempat 1
  10-Sep-2002 09:00 PULAU PINANG   50 m Lelaki   HANG CHIT CHAI Emas 5
  10-Sep-2002 09:00 KEDAH D.A.   50 m Lelaki   MUHAMAD JUNAIDI BIN JOHARI Perak 3
  10-Sep-2002 09:00 PERLIS I.K.   50 m Lelaki   MOHD YAMIN BIN JAMIL Gangsa 2
  10-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   50 m Lelaki   MUHAMMAD MARBAWI BIN SULAIMAN Keempat 1
  10-Sep-2002 14:00 PERAK D.R.   30 m Wanita   MON REDEE A/P SUT TXI Emas 5
  10-Sep-2002 14:00 SELANGOR D.E.   30 m Wanita   ANBARASI A/P SUBRAMANIAM Perak 3
  10-Sep-2002 14:00 SARAWAK   30 m Wanita   NADIA RIZA BINTI MAHADI Gangsa 2
  10-Sep-2002 14:00 PULAU PINANG   30 m Wanita   SHAMANI A/P GANESEN Keempat 1
  10-Sep-2002 14:00 PERLIS I.K.   30 m Lelaki   MOHD YAMIN BIN JAMIL Emas 5
  10-Sep-2002 14:00 KEDAH D.A.   30 m Lelaki   MD FAIZAL BIN NOH Perak 3
  10-Sep-2002 14:00 PULAU PINANG   30 m Lelaki   OOI YU WEI Gangsa 2
  10-Sep-2002 14:00 PULAU PINANG   30 m Lelaki   HANG CHIT CHAI Keempat 1
  11-Sep-2002 09:00 KEDAH D.A.   Perseorangan Wanita Wanita   FAIRUZ HANISAH BINTI CHE IBRAHIM Emas 5
  11-Sep-2002 09:00 PULAU PINANG   Perseorangan Wanita Wanita   SHAMANI A/P GANESEN Perak 3
  11-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   Perseorangan Wanita Wanita   MON REDEE A/P SUT TXI Gangsa 2
  11-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   Perseorangan Wanita Wanita   ANBARASI A/P SUBRAMANIAM Keempat 1
  12-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   Perseorangan Lelaki Lelaki   MUHAMMAD MARBAWI BIN SULAIMAN Emas 5
  12-Sep-2002 09:00 PERLIS I.K.   Perseorangan Lelaki Lelaki   MOHD YAMIN BIN JAMIL Perak 3
  12-Sep-2002 09:00 PULAU PINANG   Perseorangan Lelaki Lelaki   OOI YU WEI Gangsa 2
  12-Sep-2002 09:00 KEDAH D.A.   Perseorangan Lelaki Lelaki   MD FAIZAL BIN NOH Keempat 1
  13-Sep-2002 09:00 KEDAH D.A.   Berpasukan Wanita Wanita   Emas 8
  13-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   Berpasukan Wanita Wanita   Perak 5
  13-Sep-2002 09:00 PULAU PINANG   Berpasukan Wanita Wanita   Gangsa 3
  13-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   Berpasukan Wanita Wanita   Keempat 2
  13-Sep-2002 15:00 PULAU PINANG   Berpasukan Lelaki Lelaki   Emas 8
  13-Sep-2002 15:00 SARAWAK   Berpasukan Lelaki Lelaki   Perak 5
  13-Sep-2002 15:00 MELAKA   Berpasukan Lelaki Lelaki   Gangsa 3
  13-Sep-2002 15:00 MSSM   Berpasukan Lelaki Lelaki   Keempat 2
Jumlah Mata Emas Perak Gangsa Keempat
146 12 12 12 12
  
  Menembak
 Tarikh/Masa  Kontinjen  Acara Jantina  Atlit Pingat Mata
  05-Sep-2002 09:00 SABAH   Air Rifle 10m Wanita   CYNTHIA KAREN LEONG Emas 5
  05-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   Air Rifle 10m Wanita   LIM I VERN Perak 3
  05-Sep-2002 09:00 PULAU PINANG   Air Rifle 10m Wanita   ZALIFA BT MD YUSOFF Gangsa 2
  05-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   Air Rifle 10m Wanita   MASHITA BINTI RAMLI Keempat 1
  05-Sep-2002 09:00 SELANGOR D.E.   Air Rifle 10m - Berpasukan Wanita   Emas 8
  05-Sep-2002 09:00 PULAU PINANG   Air Rifle 10m - Berpasukan Wanita   Perak 5
  05-Sep-2002 09:00 PERAK D.R.   Air Rifle 10m - Berpasukan Wanita   Gangsa 3
  05-Sep-2002 09:00 PAHANG D.M.   Air Rifle 10m - Berpasukan Wanita   Keempat 2
  05-Sep-2002 09:00 PAHANG D.M.   Free Pistol 50m Lelaki   SYAMSUDIN BIN SUKEMI Emas 5
  05-Sep-2002 09:00